Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #17961, Bernstein na Slovensku

Bernstein na Slovensku, Banka

18.5.2022 Banka

Dobrý deň, má banka Bernstein pobočku na Slovensku, pripadne je možné sa s niekým nakontaktovať telefonicky prípadne emailom na Slovensku? Je možné získať kontakt na zástupcu na Slovensku? ďakujem

Dobrý den,

přestože si firma Bernstein dává do názvu slovo "banka", nemá v ČR ani SR bankovní licenci. Doporučuji maximální obezřetnost - jménem této instituce často komunikují zcela neznámé a nedůvěryhodné osoby, které ani nepíší z firemního emailu (ale z gmail.com). Chcete-li investovat, zkuste to se svou bankou.