Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #20241, Běžný účet pro firmy u Air Bank

Běžný účet pro firmy u Air Bank, Běžný účet

4.1.2023 Běžný účet

Dobrý den, rád bych prosím věděl, kdy si bude možné u Air Bank zřídit účet pro s.r.o. Děkuji

Dobrý den,

Air Bank v současné době nabízí běžné účty jen fyzickým osobám. Ohledně budoucích plánů banky (jaké produkty plánují do budoucna) doporučuji kontaktovat přímo Air Bank.