BitcoinEra podvody, Podvod

24.10.2021 Podvod

Pokračování dotazu č. 15686: Dobrý večer ještě jednou, a ještě jednou se vám velice omlouvám za to že obtěžuji, ale mně to zkrátka nedá spát. Ještě mě napadlo jestli není možné, aby mě dali k soudu nebo vymáhali nějaké peníze, třeba za porušení smluvních podmínek nebo tak. Smluvní podmínky si totiž vůbec nepamatuji. Ani nevím jestli jsem tam klikl na nějaký souhlas. Když jde o podvod tak nevím čeho jsou schopni. Prosím o odpověď. Mnohokrát děkuji.

Dobrý den,

cílem těchto podvodníků bylo pouze z Vás vytáhnout peníze (nešlo jim o zneužití osobních údajů ani o jiné praktiky, např. tzv. šmejdů, kteří se snaží zavázat podvedené klienty k odběru nevyžádaných služeb). Registrací na podvodném portálu (zadání jména, emailu a telefonu) jste se k ničemu nezavázal, podvodníci nemají právní nárok po Vás žádat jakékoliv peníze.