Chci hrát hazard, Exekuce a insolvence

Dobrý den, kdy začne platit zákaz hraní hazardních her? Od podání návrhu nebo od schválení insolvence? Děkuji

Dobrý den,

veškerého nepřípustného jednání (např. hazard) se musíte zdržet od data podání návrhu na oddlužení. Obecně - čím dříve s hazardem přestanete, tím lépe pro Vás. Aneb "včera bylo pozdě". Touha zahrát si např. ruletu či jinou hru je v pořádku. Sejděte se s kamarády, dejte do banku každý 50 Kč, rozdejte žetony a kdo vyhraje nejvíce žetonů, bere bank. Ale do casina určitě nechoďte, ani nehrajte hazardní hry online. Vše je vždy nastaveno ve váš neprospěch, nemůžete vyhrát (nejedná se o tzv. spravedlivou sázku, kdy byste měla stejnou šanci na výhru/prohru).