Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #21360, Chtějí peníze za COT kód

Chtějí peníze za COT kód, Podvod

7.5.2023 Podvod

Dobrý den, prosím, investovala jsem peníze do kryptoměny a teď mi psali, že mi nemůžou udělat převod do peněženky v aplikaci Binance a mám si vytvořit účet u jejich banky se kterou spolupracují. Jmenuje se Trustcapitals. Účet jsem si udělala, poslali mi tam vydělané peníze, ale teď chtějí po mně 1 200 euro za nějaký COT a IMF code. Pokud vím, tak mezinárodní převod takové kódy nepotřebuje, že? Jsem určitě oběť podvodu a své peníze už nikdy neuvidím.

Dobrý den,

bohužel jste se stala obětí podvodu, o peníze zaslané podvodníkům jste definitivně přišla. Nikdy prosím nesvěřujte své peníze neznámým lidem. Podvodníci lákají nejen na falešné investice - nabízejí i dary, dědictví či jiné formy zbohatnutí. Vždy se jedná o podvod.