Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #14264, Cizinec trpní rakovinou, chce mi odkázat majetek

Cizinec trpní rakovinou, chce mi odkázat majetek, Podvod

17.5.2021 Podvod

Dobrý den, kontaktovala mě paní Janakova Annia. Bohužel mi sdělila, že trpí rakovinou hrdla déle než 3 a půl roku a lékař jí bohužel právě oznámil, že je nevyléčitelně nemocná a že její dny jsou kvůli zdraví sečteny. Nyní chce darovat část svého majetku, protože nemá nikoho, kdo by jej zdědil. Nyní mám kontaktovat jejího právníka a doladí se podrobnosti. Co si mám všechno nachystat k tomu?

Dobrý den,

jedná se o podvod, žádná taková paní neexistuje ani netrpí nevyléčitelnou nemocí. Cílem podvodníků je z Vás pod falešnými záminkami vytáhnout peníze (poplatky, daně, právní služby). Nikdo Vám žádné peníze nepošle.