Jak získat MRP dokument pro legální převod peněz z USA do Čech a co to znamená pro podezření z praní špinavých peněz?

17.10.2022 Podvod

Dobrý den, zajímá mě, jestli existuje nějaký MRP dokument pro legální převod peněz z USA do Čech. Jde o několik milionů. Bylo mi řečeno, že to musí být z důvodu, abych nebyla podezřelá z praní špinavých peněz atd. Že to vlastně jisti úřad. Dokument se prý vyřizuje v Itálii a je tam poplatek 1 396€. Než budu mít dokument, tak peníze drží banka. Je to skutečně tak? Mohu vám někam zaslat printscreen co mi byl poslán o odeslání tě částky, jestli je to opravdu poznat, že částka byla odeslána? Děkuji

Dobrý den,

nic takového neexistuje, celé je to podvod. Podvodníci se z Vás pod příslibem zbohatnutí jen snaží vytáhnout peníze.