Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #12869, Dar ze zahraničí podvod

Dar ze zahraničí podvod, Podvod

7.2.2021 Podvod

Dobry den, toto som dostala od nejakeho Francuza, ze dava dar mne. Neviem ci to neni podvod.

Chcem vám to povedať o mojej chorobe; Už nemám nádej lebo super doktor mi to potvrdil. Zomieram a moje dni sa teraz počítajú. Nemal som s manželkou deti, pretože ona bol sterilný, ale napriek tomu ho veľmi milujem aj po jeho smrti nechcel som podvádzať, vždy rešpektujem jeho pamäť. Pomôžeš mi v tom Prijmite môj dar oboma rukami. Daroval som preto, že moja matka duchovna rada pre mna, som bezdetny krestan tak na čo zomrieť so všetkým, čo mám, je to, za čo som sa dal hľadal tú pravú osobu, ktorá by vedela dobre spravovať môj majetok aj po mojom mŕtvy. A odtiaľ ma k tebe viedol svätý duch Milosrdenstvo Božie. Tak mi povedzte, keď dostanete tento darček čo urobíš ako prvé? Máš rada deti? Čo predstavuje pre teba ďalšia láska? Odpovedzte mi, prosím, aby som vás mohol kontaktovať Notár založí dokumenty tak, aby ste sa správali k dedičovi legálne môjho majetku. Ďakujeme za pochopenie.

Dobrý den,

jedná se o klasický podvod, kdy z Vás bude podvodník tahat peníze pod záminkami smyšlených poplatků (dědická daň, za notáře, za bankovní převod). Email označte za spam a určitě na něj neodpovídejte.