Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #18344, Dědictví ve Španělsku

Dědictví ve Španělsku, Podvod

29.6.2022 Podvod

Dobrý den, před měsícem jsem obdržel dopis ze Španělska, že jsem zdědil velkou finanční hotovost. Po dopisování emailem asi po třech týdnech jsme se dopracovali k tomu, že mi udělají účet u španělské banky BBVA. Za tři dny mi došel email, abych poslal 2 000 EUR ohledně počátečního vkladu a já blbec jim je poslal. A teď mi přišel email, že po mně chtějí dalších 37 121 EUR zaplatit za dědickou transakci. A pokud nezaplatím, tak z celkové částky mi budou účtovat 1%. To činí asi cca 650 EUR denně. Poradíte co mám dělat ?

Dobrý den,

žádné dědictví Vás nečeká - celou dobu si píšete s podvodníky, kterým se podařilo Vás obrat o 2 000 EUR (tyto peníze jsou nenávratně ztraceny). Podvodníkům žádné další peníze neposílejte a ihned s nimi přerušte komunikaci.