Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #14344, Dlužím peníze babičce

Dlužím peníze babičce, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.5.2021 Půjčka

Dobrý den, své babičce dlužím 1 400 Kč. Chce na mě podat trestní oznámení. Může po mně vymáhat tuhle částku, a co by to pro mě znamenalo? Exekuce už mám, zanedlouho budu podávat žádost o insolvenci.

Dobrý den,

dlužit peníze není trestné (pokud jste peníze nezískala podvodem či krádeží). Babička po Vás může dluh vymáhat s pomocí exekutora, ale u takto malé částky (a navíc v rodině) to nedává příliš smysl. Nebylo by lepší peníze babičce vrátit?