Eurotelebank Madrid, Podvod

30.9.2018 Podvod

Dobry den, mam dotaz ohledne me pritelkyne. Ma ve Spanelsku ulozene penize v depozitnim fondu. Nyni pry musi tento depozit vyplatit, aby ji mohli penize prevezt na bezny ucet. Tento poplatek cini 2 000 EUR. Je mozne, ze je tento poplatek tak vysoky? Jedna se o Eurotelebank Madrid. Dekuji za odpoved. Jiri

Dobrý den,

a není to spíš tak, že žádnou přítelkyni ve Španělsku nemáte a místo toho si dopisujete s podvodníkem, který z Vás chce vytáhnout peníze? Žádná Eurotelebank Madrid neexistuje stejně jako je nesmyslný poplatek 50 000 Kč za výběr peněz z fondu. Tento scénář podvodníci používají již desítky let.