Mohu po skončení insolvence očekávat exekuci za dluh, který vznikl před insolvencí? Jak mohu zastavit exekuce po insolvenci?

Dobrý den, dozvěděl jsem se, že věřitel, který se nepřihlásil do moji insolvence, chce po skončení insolvence vymáhat dluh exekučně. Toto může? Dluh vznikl před insolvenci. Když zašlu ihned po skončení insolvence žádost k okresnímu soudu dle místa trvalého bydliště o zastavení všech exekuci na moje jméno s usnesením insolvenčního soudu o prominutí zbylých dluhu, tak exekuce přece nemůže být soudem schválena, že? Exekuční srážky musí vždy nařídit příslušný okresní soud nebo srážky může exekutor dělat bez vydání platebního rozkazu? Jde mi o to, abych neměl po insolvenci hned nějaké problémy. Děkuji

Dobrý den,

dluhy vzniklé před insolvencí budou po úspěšně ukončeném osobním bankrotu prominuty a nebude možné je dále vymáhat.