Exekuce a záznam v registrech, Exekuce a insolvence

Dobry den, chybnymi rozhodnutími soudu jsem byl po krivem obvineni podvodnici soudem odsouzen k uhrazeni vysoke castky za udajnou ujmu. Bohuzel ani odvolaci soud se veci prilis pozorne nezabyval a vec ve zkracenem rizeni potvrdil. Podvodnice pochopitelne ihned zahajila exekuci. Prestoze jsem dokonce mel i penize na uhradu pripravene na uctech, jen jsem nevedel, kam je poslat. Toho podvodnice ihned zneuzila. Naslednymi rozhodnutimi dovolacího Nejvyssiho soudu ovsem bylo vse kompletne zruseno a to vcetne i odvozenych rozhodnuti exekucního soudu. Penize z exekuce, ktera byla rozhodnutim NS zpetne zrusena se mi vratily - ale zaznamy za zneplatnenou exekuci mi v registrech zustaly a velmi me poskozuji - jakekoliv pujcky jsou mi ihned zamitany, ani kreditku mi nechteji povolit. Pritom mam jinak zcela perfektni a bezchybnou kreditni minulost a vzdy jsem byl zcela bonitním klientem. Jak mam postupovat , aby podvodný zaznam o zrusene, zneplatnene exekuci byl zcela odstranen ze všech registru, zaznamu a databazí? Jde totiz o zaznam, ktery nereflektuje moji skutecnou platebni moralku a bonitu a ma zjevne ocernujíci povahu a poskozuje mou dobrou povest.

Dobrý den,

požádejte si o výmaz ze všech rejstříků a Vaši žádost podpořte kopií soudního rozhodnutí, ve kterém byla exekuce zastavena pro její neoprávněnost.