Exekutor mi sebral peníze i když jsem v insolvenci - jak je to možné?

Dobrý den, jsem v insolvenci už asi minimálně rok a zjistil jsem, že z druhého účtu mi exekutor sebral peníze. I peníze, které jsem na účtě neměl. Jak je tohle možné? Jsem opravdu z toho vytočený a nevím co mám dělat. Jak je možné, když jsem v insolvenci a normálně splácím z mojí výplaty každý měsíc a z ničeho nic po roce na druhém bankovním účtě mi exekutor sebere 1 500 Kč, které jsem měl na účtě a ještě mi sebral 123 000 Kč k tomu, takže mám na účtě minus -125 000 Kč. Jak exekutor může vzít peníze, které na účtě ani nemám? A když mám insolvenci a v rejstříku není proti mně vedena žádná exekuce? Nechápu co mám dělat.

Dobrý den,

a jste si jistý, že Vám peníze vzal exekutor, když proti Vám není vedena žádná exekuce? Peníze Vám mohla strhnout též banka, pokud jste u ni měl dluhy (tzv. vzájemný zápočet pohledávek). Zatímco výkon exekucí je v insolvenci pozastaven, vzájemný zápočet pohledávek možný je. Požádejte banku o více info.