Banky.cz Bankovní poradna zdarma Osobní a rodinné finance #9330, Exmanželka vybrala dceři vkladní knížku

Exmanželka vybrala dceři vkladní knížku, Osobní a rodinné finance

Pokračování dotazu č. 9323: Dobry den, dekuji za informace. Bejvalka penize dceri nedala a dat nechce. Nekolikrat jsem ji zadal aby ji penize prevedla na dcery soukromy ucet. Ale dela mrtveho brouka. Penize pro dceru nepouzila na skolu vubec, vim to, protoze dcera od 13 let zije vyhradne se mnou v domacnosti. A penize co stala jeji skola a ktere uz jsem ji jednou nasporil tak jsem ten provoz skoly musel znova platit ze sveho. Ty penize nepouzila ani pro mladsi dceru ale pouziva je pro sebe na dovolene. Co se s tim da udelat? Dat to Policii nebo rovnou na soud? Dekuji za pomoc.

Dobrý den,

v tomto případě by bylo třeba vyhledat odbornou právní pomoc. Právník by váš případ podrobně přezkoumal a doporučil nejvhodnější řešení (pravděpodobně žaloba v civilním řízení).