Jak získat zpět peníze po podvodné online platbě bez ověřovacího kódu?

28.3.2019 Podvod

Dobrý den, objednala jsem si zboží přes internet a povolila platbu kartou s tím, že mám aktivováno 3D ověření. Byla mi stržena větší částka než v potvrzovacím emailu objednávky a to bez zaslání ověřovacího kódu SMS na mobil a to do do banky v Pekingu. Následně prodejce (ačkoliv se tváří jako česká firma) absolutně nereaguje a navíc je požadována další suma za poštovné formou PAYPAL. Vše nasvědčuje tomu, že jde o klamavou reklamu a falešné webové zahraniční stránky. Stránky jsem již nahlásila na Českou obchodní inspekci. Mohu-li vůbec a jak dostat své peníze zpět? Děkuji.

Dobrý den,

pravděpodobně se jedná o podvod a falešný eshop, podejte trestí oznámení na Policii ČR.