Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #22470, Firma poslala peníze na chybný účet

Firma poslala peníze na chybný účet, Platba

24.11.2023 Platba

Dobrý den, co mám dělat, když firma pošle peníze na cizí účet místo na můj? A staví se k řešení odmítavě?

Dobrý den,

je-li pochybení na straně firmy (Vy jste ji dal správné číslo účtu, oni peníze poslali na chybný účet), trvejte na zaslání peněz na svůj účet (chybnou platbu si firma musí vyřídit s majitelem chybně zadaného účtu).