Jak zjistit informace o zrušeném účtu ve Švýcarsku u UBS Swiss?

8.6.2023 Běžný účet

Dobrý den, jak mohu získat informaci o zrušeném účtu ve Švýcarsku u UBS Swiss? Dcera tam měla na své jméno vedený účet s penězi, které ji odkázala její teta. Nyní její otec tvrdí, že účet tam je, ovšem máme podezření, že peníze byly v roce 2017 vybrány a účet zrušen. Do dceřiných 18 ti let měli dispoziční právo jak její otec, tak jeho matka. Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

je-li dcera již plnoletá, měla by mít plný přístup ke svému švýcarskému účtu. Nemá-li přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, bude třeba navštívit nejbližší pobočku banky UBS ve Švýcarsku. Tam by měla dostat všechny historické informace ke svému účtu