Jak funguje dokládání příjmu v rámci insolvence a jaké doklady musíte poskytnout?

Dobrý den, byla mi schválena insolvence a v březnu došlo k prvnímu odečtení částky. Dle ins. správce musím jednou za půl roku dokládat nějaké doklady k příjmu. Jen nevím jak to funguje. Kontaktuje mě sám správce až to bude aktuální? Popř. co vše mu musím doložit? Je nutný výpis z účtu anebo stačí oskenovat výplatní pásky? Ty bych zaslal spíše než výpisy z účtu, podle všeho jsou pak zveřejněné online v rejstříku a nerad bych, aby si v nich mohl kdokoliv listovat, za co vše utrácím, i když to není tajné - ale pro mě osobní.

Dobrý den,

doporučuji se na všem domluvit přímo s vaším ins. správcem. Výpisy z účtu s vašimi osobními výdaji určitě nikde veřejně dostupné nebudou.