Jak se vypořádat s dluhy při invalidním důchodu a bez příjmu?

Dobry den, mam insolvenci schvalenou a podanou (cervenec 2019). Dostal jsem invalidni duchod 1. stupne priznan v prosinci 2019 (castka 7 485 Kc). Na nemocenske jsem byl od unora 2019 do ledna 2020, zustal jsem bez prace. Zpet me nevzali kvuli zdravotniho stavu (pater). Byl jsem na pracaku a pobiral jsem 8 mesicu penize z pracaku. Posledni penize prosinec 2020 a od ledna 2021 mi zustane jen invalidni duchod, mozna prispevek na bydleni. V lednu 2021 jdu na operaci patere, potom lazne, nevim jak to dopadne a z ceho se bude splacet ten dluh. Majetek nemam, jen TV, notebook a Fabku rok 2007. Za to moc penez nebude. Tak co mam delat, co bude dal? Zenaty nejsem a deti nemam. Mam tak velke bolesti a mizivou nadeji na navrat do prace. Jak zaplatit dluhy to nevim. Dekuji za radu.

Dobrý den,

pokud nebudete schopen měsíčně splácet min. 2 200 Kč, bude Vám insolvence ukončena a věřitelé pravděpodobně začnou dluhy vymáhat exekučně. Z příjmu 7 485 Kč však nelze nic srážet. Majetek (TV, notebook, auto) zabavit lze, ale jeho prodejem se mnoho z dluhů neuhradí. Těžko soudit, jak budou věřitelé dále postupovat ve vymáhání.