Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #21631, Investor chce poplatek za půjčku předem

Investor chce poplatek za půjčku předem, Podvod

27.6.2023 Podvod

Dobrý den, mohu se s vámi poradit ohledně úvěrové smlouvy? Známý sháněl soukromého investora a po pár zprávách se s investorem dokonce dohodli na návrhu a podpisu smlouvy. Nicméně věřitel trval až po podpisu smlouvy na zaplaceni poplatku 6 300 korun. Platba se měla zaslat na účet vedený u Moneta Money Bank. Razítka vypadají solidně, ale stejně to na mě působí lacině a zavání to podvodem. V hlavičce je Ministerstvo lidských práv a soud prvního stupně. Jak to na vás celé působí? Z 90% asi půjde o podvod, dle mě. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jedná se o podvod - s podvodníkem dále nekomunikujte a žádné peníze mu neposílejte. Potřebujete-li půjčit peníze, doporučuji náš srovnávač bankovních půjček.