Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #19050, Jak dlouho trvá platba?

Kolik času zabere převod peněz mezi Komerční bankou, Českou spořitelnou a ČSOB?

8.9.2022 Platba

Dobrý den, mám dotaz. Chtěl bych vědět, jak dlouho trvá odeslání peněz na účet přes Komerční banku do České spořitelny a potom znovu odeslání do ČSOB v ranních hodinách.

Dobrý den,

obě banky umí okamžité platby v režimu 24/7, tedy pokud byly platby zadány jako okamžité, převod peněz se uskutečnil v řádu vteřin. Ostatní běžné platby z banky do banky trvají max. 1 pracovní den.