Mám být povinná splácet úvěr společnosti Cofidis, i když jsem vedena v insolvenčním rejstříku?

Dobrý den, jsem vedena v insolvenčním rejstříku od 14.2. 2019. Mám platit ještě splátky úvěru společnosti? Cofidis je po mně ještě vyžaduje. Děkuji

Dobrý den,

po podání žádosti o oddlužení, jehož součástí byl přesný soupis Vašich dluhů a majetku, již pravidelné splátky hradit nemusíte. O dalším osudu Vašich závazků rozhodne soud.