Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13232, Kreditní karta po insolvenci

Kreditní karta po insolvenci, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.3.2021 Půjčka

Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu po 4 letech od pravomocného ukončení insolvenčního řízení požádat o vydání kreditní karty u své banky. Na účet mi chodí výplata (cca 35 000 Kč/měsíčně), žádné úvěry ani půjčky nemám, zřejmě jen záznamy v registrech. Kartu bych potřeboval pro další cestu po USA (konkrétně autopůjčovna). Již jsem po státech cestoval a dá se i s debetní kartou, ale jsou jistá omezení ze strany autopůjčovny. Děkuji předem za Vaši odpověď.

Dobrý den,

4 roky po úspěšně ukončené insolvenci byste s žádostí o kreditní kartu uspět mohl (po 5 letech by to bylo na jistotu). Doporučuji náš srovnávač kreditních karet.