Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7287, Mám šanci získat půjčku?

Kolik šancí mám na půjčku 500 000 Kč s čistým měsíčním příjmem 35-40 000 Kč a potenciálními záznamy v registrech?

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.8.2019 Půjčka

Dobrý den, jakou mám šanci dosáhnout na půjčku 500 000 Kč s dobou splácení 8 let? Čistý měsíční příjem mám 35-40 000 Kč, ale nejsem si jist, zda nejsem někde veden v registrech. Půjčku jsem nikdy neměl, ale dvakrát mi přišlo vyrozumění kvůli exekuci, která byla vždy zaplacena ve stanovené lhůtě. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

měsíční splátka půjčky ve výši 0,5 mil. Kč na 8 let vychází na necelých 7 000 Kč při úroku 5%. Váš příjem je pro získání takovéto půjčky dostatečný, ale problémem mohou být negativní záznamy v registrech dlužníků, které tam z důvodu vyrozumění o exekuci pravděpodobně máte. Banky přihlížejí k záznamům mladším 4-5 let.