Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7404, Mám šanci získat půjčku?

Mám zkušenost s psaním článků na finanční témata a rád bych vám pomohl s h1 nadpisem k vašemu dotazu. Na základě vašeho dotazu bych navrhl následující nadpis: Může mi být poskytnuta půjčka ve výši 200 000 Kč při pracovní smlouvě na dobu určitou a čistém příjmu 16 000 Kč? Tento nadpis by mohl charakterizovat váš dotaz a přitáhnout pozornost čtenářů.

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.8.2019 Půjčka

Dobrý den, chtěla bych si vzít s přítelem úvěr. V září budu mít po zkušební době, pracovní smlouva na dobu určitou mi končí v prosinci. Čistý příjem mám okolo 16 000 Kč a přítel 29 000 Kč. Žijeme u rodiny, výdaje na domácnost a ostatní potřeby včetně potravin máme okolo 12 000 Kč měsíčně. Přítel si půjčit nemůže, žadatel o půjčku musím být já. Chtěli bychom 200 000 Kč. Půjčí mi?

Dobrý den,

nemůžete-li s přítelem o půjčku žádat společně, musíme uvažovat pouze Váš čistý příjem (16 000 Kč) a pracovní smlouvu na dobu určitou. S pracovní smlouvu na dobu určitou končící za 4 měsíce se obávám, že půjčka bohužel nebude možná.