Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #22288, Mohu v insolvenci ještě splácet půjčku?

Mohu v insolvenci ještě splácet půjčku?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.10.2023 Půjčka

Dobrý den, mám zažádáno o oddlužení a čeká se na schválení. Volal jeden věřitel (nebankovní společnost) a tak jsem jim řekl, že nesmím nyní nic nikomu platit. Říkali, že zatím není oddlužení schválené a tak abych jim uhradil splátku a že v případě schválení oddlužení mi tu splátku vrátí. Mám tedy uhradit tu splátku jak chtějí?

Dobrý den,

nebankovní společnost Vám podala mylné informace, žádné splátky již hradit nesmíte. Pravděpodobně se snažili zneužít vaši nevědomost a dostat z Vás ještě poslední peníze. Nikdo by Vám samozřejmě nic nevrátil. Vy nesmíte hradit další splátky, oni peníze přijímat mohou.