Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #19144, Možná mám v zahraničí účet

Možná mám v zahraničí účet, Běžný účet

18.9.2022 Běžný účet

Dobrý večer, mám takový dotaz.  Již před 6 lety mi pán zřídil účet v Německu. Já jsem souhlasil s tím, že se jedná o běžný účet, který budu využívat kvůli práci v Německu. Nakonec to dopadlo tak, že si pán vybral 200 EUR a žádná práce nebyla. Já jsem po té odjel pracovat do GB a bydlel jsem tam. Teď jsem se vrátil a žádná pošta mi od banky nepřišla. Nevíte jak bych to měl řešit? Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den,

účet mohl být bankou zrušen pro neaktivitu. Taktéž může být účet stále veden a třeba je v mínusu z důvodu účtovaných poplatků. Nemáte-li k účtu zřízen internetbanking, bez osobní návštěvy německé banky se bohužel neobejdete.