Nákup BTC, Podvod

10.6.2022 Podvod

Dobrý den, před 8mi měsíci jsem kliknul na nákupu BTC. Ozval mi poradce, který mě vedl přes PC a za tuto službu jsem zaplatil 5 250 Kč převodem. Poslal mi na účet obnos 350 000 Kč, které se objevily na mém účtu. A po té jsem měl účet zadržen až do teď. Byl jsem vyzván mailem z banky k identifikace osoby, která svým jménem poslala obnos. Většinu času žiji u své dcery v Chorvatsku, kde jsem prodělal infarkt a byl mi voperován kardiostimulátor. Co mám nyní dělat? Za 12 dní opět odjíždím k dceři. Děkuji vám za radu.A

Dobrý den,

proč by Vám cizí osoba posílala jen tak 350 000 Kč? Velmi pravděpodobně se jedná o podvod. Cílem podvodníků je z Vás tahat peníze pod smyšlenými záminkami (za odblokování účtu, daně, atd.).