Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #20464, Nechtějí mi vrátit peníze

Jak zrušit účet na komoditách a vybrat peníze bez komunikace s osobou, která ho založila?

25.1.2023 Podvod

Dobrý den, mám učet na komoditách a chci ten učet zrušital. Je tu problém - ta paní co mi ho založila už se mnou nechce komunikovat. Vždy se nějaký človek našel co říkal, že mi ty peníze pošlou. A pak taky přestal komunikovat a emeilovou adresu zrušil. Peníze tam jsou a já se tam dostanu, ale vybrat to neumím.

Dobrý den,

jaké komodity máte na mysli? Kdo Vám založil účet, komu jste svěřil své peníze? Nejedná se o podvod?