Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #18473, Nepřipsala se mi platba na PayPal účet

Nepřipsala se mi platba na PayPal účet, Platba

13.7.2022 Platba

Dobrý den mám učet u PayPal a České spořitelny (účty jsou spárované). Vždy jsem posílal peníze z ČS na PayPal 81880459/2700 a nikdy nebyl problém. Až nyní, kdy již tři měsíce řeším, že PayPal mi tvrdí, že peníze na účet nedorazily, a Česká spořitelna tvrdí, že peníze poslala...nevíte prosím jak mohu ověřit, která strana lže? Popřípadě jak se mohu pokračovat, když banka tvrdí, že peníze úspěšně odeslala a druhá strana (PayPal) tvrdí, že peníze neobdržela? Děkuji s pozdravem.

Dobrý den,

uvedl jste u odchozí platby z ČS variabilní symbol pro správnou identifikaci příchozí platby na účet PayPal? PayPal používá jeden sběrný bankovní účet pro všechny klienty v ČR (Vámi uváděný účet u UniCredit Bank). Platby zasílané na tento účet rozepisuje klientům na virtuální PayPal účty dle VS. V případě chybně uvedeného či zapomenutého VS není možné příchozí platbu přiřadit konkrétními PayPal účtu a vše je třeba řešit přes zákaznickou podporu PayPal.