Je tento email skutečným upozorněním od prezidenta Joe Bidena?

19.10.2022 Podvod

Dobrý den,

dostatl jsem tento email - je to podvod nebo je to reálné?

Jerome Powell jeromepowell524@gmail.com Hello Dobrý den S ohledem na ustanovení § 17 vyhlášky 114 ústavy z roku 1999 jsem byl upozorněn, abych Vás informoval, že Vaše ověření a potvrzení Transakce jsou v pořádku. Proto jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že ujednání byla dokonale uzavřena tak, aby byla vaše platba provedena co nejdříve v naší snaze být transparentní online s naprogramovaným současným prezidentem OF Joseph Robinette Biden (prezident Spojených států amerických) S potěšením vám však oznamujeme, že váš převod byl schválen a upgradován ve váš prospěch. Mezitím vám doporučujeme zaplatit tento poplatek co nejdříve, protože vše týkající se vašich nevyřízených transakcí schválil prezident Joe Biden, gratulujeme vám

Dobrý den,

samozřejmě se jedná o podvod, nikomu žádné peníze neposílejte.