Platba kreditkou, Platba

1.6.2022 Platba

Dobrý den, které kreditní karty umožňují využít peníze platbou na účet? Tzn. že penězi z kreditu zaplatím např. nájem, pojistku a nebo služby typu internet převodem na účet? Děkuji

Dobrý den,

použití peněz pro platbu na účet nebo i pro výběr z bankomatu umožňují téměř všechny kreditní karty, nicméně tento způsob čerpání peněz je extrémně nevýhodný (platí pro něj zcela odlišné podmínky, např. nulové bezúročné období, poplatky a či občas vyšší úrok). Lépe by Vám posloužila klasická půjčka s výrazně nižším úrokem. Vůbec nejrozumnější by však bylo si na věci běžné spotřeby (nájem, složenky, atd.). nepůjčovat.