Jak získat zpět peníze po špatném převodu na PayPal?

31.3.2023 Platba

Dobrý den, dnes jsem si chtěl poslat peníze na můj PayPal account přes moje bankovnictví. Ale jelikož mam PayPal nově a moc nerozumím jak to funguje, tak jsem zadal číslo od PayPal učtu špatně, tudíž se mi odebraly peníze, ale na můj PayPal acc nic nepřišlo. Takže se bojím, jestli se mi ty peníze vrátí nebo ne. A po nějaké chvilce tam bylo ukázané, že jsem to poslal na nějaký NEEX a když jsem si to našel na Googlu, tak to pravděpodobně znamená, že ten učet neexistuje. Takže má otázka je, jestli se mi peníze vrátí a jestli NEEX vážně znamená, že ten učet neexistuje, a tudíž se mi ta částka vrátí zpátky na učet.

Dobrý den,

neex skutečně značí neexistující účet - peníze by se Vám měly vrátit na účet do 2 pracovních dnů. Při převodu peněz na PayPal účet zadáváte číslo sběrného účtu PayPal a variabilní symbol, který přesně identifikuje váš PayPal účet. Doporučuji vyzkoušet nejprve převod velmi malé částky, např. 10 Kč.