Co dělat, když se tvrdí, že peníze jsou blokovány evropskou daňovou institucí a vyžaduje se platba 25% daně?

16.6.2023 Podvod

Dobrý den, investoval jsem u firmy Zigber, obchodník s kryptoměnami. Když jsem chtěl vybrat účet tak tvrdil, že peníze jsou blokovány nějakou evropskou daňovou institucí a pokud nezaplatím 25% daň z celého účtu,  nebudou peníze uvolněny. Není to podvod? Děkuji

Dobrý den,

jde o podvod. O všechny peníze zaslané podvodníkům jste bohužel nenávratně přišel. Podvodníci Vás drželi v domnění, že investujete peníze do kryptoměn. Místo toho jste ale celou dobu posílal peníze podvodníkům, kteří je obratem dále převáděli na své účty.

Chcete investovat? Zkuste to se svou bankou. Posílat peníze neznámým lidem či firmám, to je vždy velké riziko. Více než polovina nabídek online na zaručené investice/zbohatnutí je podvod.