Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #15832, Podvodný eshop a blokace karty

Podvodný eshop a blokace karty, Podvod

10.11.2021 Podvod

Dobrý den, objednala jsem zboží z internetového obchodu. Později jsem zjistila, že mi byla karta zablokována, zřejmě kvůli prodejci, ze kterého se později vyklubal podvodník :( Peníze se zatím nezaúčtovaly. Chtěla bych se zeptat, zda si je prodejce může zaúčtovat, i když karta byla po teto platbě zablokována? Děkuji. Jedna se o sumu 1 200 Kč.

Dobrý den,

pokud byla karta zablokována a platba ještě neopustila vaši banku, pak se bance pravděpodobně podařilo zabránit podvodu a tyto peníze by Vám měly na účtu zůstat.