Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #11395, Poplatky za neaktivní PayPal účet

Poplatky za neaktivní PayPal účet, Běžný účet

2.10.2020 Běžný účet

Dobrý den, četl jsem o PayPal, že bude mít poplatky, tak jsem to začal okamžitě řešit. Mám tam účet od roku 2014 a nepoužívám ho. Heslo si nepamatuji, tak jsem dal obnovit heslo. Chtělo to email, tak jsem dostal aktivační kód na email, ale tím to neskončilo. Chtěli poslat aktivační kód na obnovu hesla na moje staré číslo, které nemám nebo abych napsal číslo karty, kterou taky už nemám. A na bezpečností otázky když odpovím, nejde to. A na podporu když chci napsat, tak se musím přihlásit. Ale jak, když nevím heslo a zavolat jim nemůžu. Neumím anglicky, takže mám strach. Na PayPalu mám neplatnou kartu a mám strach co se stane, až od 16. prosince začnou poplatky. Mám tam starou trvalou adresu i číslo, takže nevím co dělat. Nerad bych dostal exekuci. To bych radši skočil pod vlak. Mám strach a nevím jak to řešit. Děkuji Š.

Dobrý den,

kvůli zapomenutému heslu k účtu PayPal určitě pod vlak neskákejte. O zrušení účtu lze požádat po přihlášení. Nemůžete-li se přihlásit, je třeba kontaktovat technickou podporu PayPal telefonicky na českém čísle 239 018 242 (není nutné umět anglicky).

POZOR: od ledna 2022 bylo poskytování podpory v české jazyce zrušeno a požadavky řeší chatbot výhradně anglicky