Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #16332, Porno web mi strhl peníze

Porno web mi strhl peníze, Podvod

9.1.2022 Podvod

Dobrý den, přihlásila jsem se údajně na bezplatnou stránku online hry na stránkach porno. Bylo údajně vše zdarma. Jen chtěli zadat údaje z karty, ty sem zadala, i CVC kód. Jenže to byla chyba. Samozřejmě potvrzení mi žádné nepřišlo na email, že jsem někde registrovaná či mám nějaké členstvi. Ale 25.12. mi bylo strženo 3x22 USD. A 30.12. 901 Kč. Opravdu si nevím rady, kartu jsem zadávala z České spořitelny VISA, ale je už zablokována a dostanu novou. Mám jen strach, že jak mi řekla asistentka ze spořitelny, že můžou bez mého svolení žádat údaje z karty u české asociace karet. Prosim o pomoc. Děkuji

Dobrý den,

pokud je Vám něco slibováno zdarma, pak poskytovatel služby určitě nepotřebuje znát platební údaje vaší karty nutné ke stržení peněz. Jakmile po Vás někdo chce číslo karty, datum expirace a CVV/CVC kód, bude Vám velmi pravděpodobně účtovat poplatky. Kartu máte zablokovanou a více učinit nelze.