Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #15350, Poslal jsem brokerovi do Brazílie peníze

Poslal jsem brokerovi do Brazílie peníze, Podvod

17.9.2021 Podvod

Dobrý den, v březnu tohoto roku při projíždění YouTube videí na mě vyskočila reklama na rychlé zbohatnutí plná emocí. Přes jeden web mě to hodilo na nějakou brazilskou brokerskou firmu a já jim poslal 5 000 Kč. Rázem začal můj kapitál z ničeho nic růst (byly záznamy uskutečněných obchodů, všechny do plusu a přibývaly). Jakmile jsem se však snažil peníze vybrat (ba i základní vklad, odmítali mi vyhovět, což trvalo v řádu několika měsíců a trvali na tom, že aby mi peníze mohli poslat, musím nejprve uhradit provizi.) Před pár týdny mi (asi vzhledem k tomu, že jim došlo, že ze mě žádné další peníze nedostanou, mi smazali "obchodní" účet. Jaké kroky jsou třeba udělat a existuje nějaká šance, že peníze dostanu zpět?

Dobrý den,

jedná se o podvod, o své peníze jste definitivně přišel. Žádné obchody reálně neprobíhaly, to se Vás jen podvodníci snažili iluzemi přesvědčit, abyste jim poslal další peníze.