Kolik času je potřeba, než se peníze z poštovní poukázky objeví na účtu?

22.4.2020 Platba

Dobrý den, 16.4. 2020 ve čtvrtek jsem posílala poštovní poukázkou peníze na můj účet u Komerční banky. Mohu se zeptat, jak dlouho to trvá než to přijde na účet? Stále čekám, děkuji :)

Dobrý den,

připsání peněz by mělo proběhnout v řádu několika málo pracovních dnů, tedy pokud peníze ani po týdnu na svém účtu nevidíte, doporučuji transakci reklamovat u České pošty. Obecně tento způsob ukládání peněz nedoporučuji - je extrémně nákladný (platíte vysoké poplatky za poštovní poukázku), pomalý a s rizikem chyby. Mnohem jednodušší je peníze vložit na svůj účet pomocí vkladomatu nebo hotově na pobočce.