Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #8149, Potřebuji rychle poslat peníze do Ruska, vážná životní situace

Potřebuji rychle poslat peníze do Ruska, vážná životní situace, Podvod

27.11.2019 Podvod

Potřebuji vědět jak zaslat eura na soukromý účet u Alfa bank v Rusku, vážná životní situace, nejlépe ještě dnes. Děkuji

Dobrý den,

doporučuji důkladně zvážit, zda-li se nejedná o podvod. Vždy když nám někdo píše, že potřebuje urychleně převést peníze do Ruska z důvodu vážné a akutní životní situace, vyklube se z toho stejný příběh. Neznámá žena z Ruska Vás kontaktovala přes email, stala se Vaší virtuální přítelkyní, přislíbila Vám, že za Vámi časem přijede...a teď z Vás bude jen tahat peníze pod smyšlenými důvody (zdravotní komplikace v rodině, atd.).