Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #22542, Právník nabízí pomoc se získáním peněz od podvodníků

Právník nabízí pomoc se získáním peněz od podvodníků, Podvod

11.12.2023 Podvod

Dobrý den, přišel jsem o peníze na burze. Investice do obchodování přes Wonderinterest. Na netu po několika měsících přišla obecná nabídka od právníka z Litvy s tím, že do 14 dnů mohu dostat své peníze od brokera zpět. Poskytl jsem do účtu přístup. Bylo mi sděleno, že peníze i se ziskem jsou na učtu, ať si požádám přes Blockchain o blok účtu na 7 dní a po složení 20% z částky na účtu a zřízení zaheslovaného účtu mohu prý čerpat. Právník za provizi 10 % pomůže peníze vrátit na můj účet. Nevím zda se jedná o podvod. Prosím naléhavě o hodnocení. Děkuji. Mohu přeposlat korespondenci.

Dobrý den,

samozřejmě se jedná o podvod, nikomu své peníze neposílejte. Všechny nabídky na zbohatnutí (investice, dary, dědictví, právní pomoc) od neznámých cizinců ze zahraničí jsou jen snahou podvodníků z Vás vytáhnout peníze.