Přechytračil jsem exekutora, Exekuce a insolvence

Dobry den, mám dotaz, zda exekutor postupoval v souladu se zákonem, když mi zablokoval peněžní prostředky na firemním účtu, konkrétně mKonto business, pro zcela soukromé dluhy nemající spojitost s podnikáním. Banka mi alespoň uvolnila trojnásobek životního minima, ale to na plnění závazků z podnikání samozřejmě nestačilo, tudíž jsem zkrachoval, nezaplatil nikomu nic a zůstal ekonomicky nečinný. Žádné dávky ani podporu nepobírám, ale když nic nemám, ani příjmy, nemají mi co vzít a jsem tudíž zcela svobodný a spokojený. Jen ten začátek s blokací účtu mne zvolil tuto cestu do alternativní existence. Děkuji

Dobrý den,

exekutor může pro Vaše soukromé dluhy postihnout všechen Váš majetek včetně Vaší firmy. Možná si teď říkáte, že jste systém přechytračil odchodem do šedé ekonomiky. Prožít celý život v exekuci by ale bylo velmi vyčerpávající. Spíše bych doporučil osobní bankrot - v insolvenci stačí měsíčně splácet min. 2 200 Kč a nejpozději za 5 let Vám bude vše prominuto.