Jak reklamovat vadný GO-kombinovaný sporák zakoupený v prodejně OKAY elektrospotřebiče?

Vážení, dne 27. 11. 2015 jsem zakoupila GO-kombinovaný sporák v prodejně OKAY elektrospotřebiče na adrese Kolbenova 50, Praha 9, a to s prodlouženou zárukou. Částka, kterou jsem platila za pojištění je 2 850 Kč. Tato prodejna na uvedené adrese se však již nenachází. Na prodejně jsem obdržela daňový doklad č. F006162719. Bohužel nemám pojistnou smlouvu (v zákaznickém centru OKAY mi potvrdili, že na můj email nebyla žádná pojistná smlouva zaslána) a dále uvedli, že bez této smlouvy nemůžu uplatnit reklamaci. Fyzicky ani elektronicky však žádnou smlouvu nemám. Tento kombinovaný sporák má vadu, kterou potřebuji reklamovat. Byli byste tak laskaví a poradili mi, jak mám teď postupovat? Děkuji

Dobrý den,

pokud na daňovém dokladu máte uvedenou částku za pojištění, resp. prodlouženou záruku (kterou jste zaplatila), pak by Vám měl prodejce tuto reklamaci pouze na základě předložení daňového dokladu uznat. Proti postupu prodejce se můžete bránit právní cestou.