Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #12417, Promine mi věřitel zbytek dluhu?

Promine mi věřitel zbytek dluhu?, Exekuce a insolvence

Dobry den, chci se zeptat na muj pripad. Mam nepredostni exekuci za neplaceni pujcky od Ceske sporitelny. Pujcka byla brana s moji expritelkyni, takze jsme byli v zadosti o pujcku zapsani oba. Po rozchodu jsem se odstehoval a po nejakem case mi prisel rozsudek o exekuci za neplaceni a rozhodlo se, ze celou jistinu cca 90 000 Kc musim zaplatit pouze ja. Plus exekutora a uroky z prodleni firme Avalon, ktera sidli nekde na nejakych ostrovech, ktere ani neznam a kde cela castka cinila 480 000 Kc. Nyni mi zbyva zaplatit cca 150 000 Kc. Tak bych se chtel zeptat, jestli by neslo ukoncit tuto exekuci drive. A komu ty uroky vlastne jdou? Dekuji

Dobrý den,

na otázku "jestli Vám věřitel promine zbytek dluhu a ukončí exekuci dříve" Vám bohužel nejsem schopen odpovědět, musíte se zeptat přímo svého věřitele. Pokud k tomu věřitel nemá žádný důvod, prominutí zbytku dluhu a ukončení exekuce spíše čekat nelze.