Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #12819, Půjčí mi banka se záznamy v BRKI?

Půjčí mi banka se záznamy v BRKI?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
3.2.2021 Půjčka

Pokračování dotazu č. 12813: Dobrý den, mam za sebou přesně 2 úvěry, bez problémů splacené částky do 100 tisíc. Navázal jsem tyto 2 úvěry a splatím je v březnu a splátky budou pravidelné samozřejmě. Jde mi jen o to prodlení 15 dnů. Mám cca 21 000 Kč čistého. Úvěr ve výši 300 tisíc dejme tomu na 5 let by neměl být problém schválit, i když tam je ten vrub. Většinou je lepši klient který je sice v registru ale je bonitní než kdybych neměl žádnou historii. V mém případě kladnou viceméně. Nebo jsem spíše podle upřímného názoru odepsaný? Žádal bych ve stejné bance.

Dobrý den,

opravdu nemohu vědět, jak se banka ve vašem případě postaví k žádosti o další půjčku (poskytne-li Vám další úvěr s vyšším úrokem nebo žádost zcela zamítne). Klienta s příjmem 21 000 Kč a dvěma negativními záznamy v registrech bych za bonitního určitě neoznačil. Budete-li žádat o další půjčku, pak tak učiňte spíše u současné banky, kde Vám k dobru přičtou aspoň vaši historii.