Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23163, Rozmyslel jsem si žádost o půjčku

Rozmyslel jsem si žádost o půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
17.3.2024 Půjčka

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat - požádal jsem o půjčku online a teď toho lituji. Čekám na schválení. Co se stane, pokud smlouvu nepodepíši?

Dobrý den,

není třeba mít žádné obavy, žádost o půjčku si můžete kdykoliv rozmyslet. Smlouvu podepisovat nemusíte - jen sdělte poskytovateli půjčky, že o nabízený produkt nemáte zájem. I pokud by byla úvěrová smlouva již podepsána, měl byste právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od podpisu.