Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #15199, Snadné zbohatnutí a největší podvod v bankovnictví

Snadné zbohatnutí a největší podvod v bankovnictví, Podvod

29.8.2021 Podvod

Dobrý den, na Youtube mne otravuje reklama, nějaký opálený muž v chatrči snad někde v pralese? Hovoří o největším podvodu v bankovnictví a láká na nesrozumitelné věci. Potom je ještě jedna reklama, na které starší více seriozní muž nabízí svojí knihu a o snadném zbohatnutí. Znáte tyto reklamy, co to znamená? Věřím, že Vaše odpověď bude zajímat více lidí. Děkuji.

Dobrý den,

reklamy jsou každému vybírány individuálně na základě jeho preferencí. Rodičům se zobrazují hračkářství, zahrádkářům zahrádkářské potřeby a milovníkům konspiračních teorií reklamy na placatou zeměkouli. Vám se zobrazují reklamy lákající na zbohatnutí a "největší podvody v bankovnictví" pravděpodobně proto, že jste ochoten těmto tématům naslouchat a vyhledáváte si o nich další info. Jedná se o podvody/konspirační teorie. Žádný největší podvod v bankovnictví neexistuje. Stejně tak není možné "snadno zbohatnout". Pouze se z Vás snaží vytáhnout peníze.