Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #13165, Trade360 mě obtěžuje

Trade360 mě obtěžuje, Podvod

27.2.2021 Podvod

Dobrý den, neprozřetelně a zbrkle jsem se zaregistrovala u společnosti Trade 360, protože nabízeli registraci bez nutnosti hned obchodovat. Okamžitě mě telefonicky kontaktovali. Už během rozhovoru jsem se rozhodla s nimi nespolupracovat. Jenomže jsem nenašla možnost zrušení registrace. Na můj dotaz nereagovali. Navíc mi každý den několikrát volali (asi 14 dní). Potom mi přišla zpráva, že mě vítají v Margin elite. Mám zato, že jsem byla nabídnuta jinému supovi. A tito mi také vytrvale několikrát denně volají. Je nějaká možnost se tohoto obtěžování zbavit? Operátor mi nepomohl. Děkuji za radu.

Dobrý den,

nejjednodušší je zablokovat číslo volajícího (Trade360 se Vám nebude moci dovolat). Pokud by Vás Trade360 obtěžoval jinými způsoby i nadále, braňte se právní cestou.