Jak nastavit trvalý příkaz v ERA internetovém bankovnictví bez znalosti konkrétního data ukončení?

4.10.2018 Platba

Dobrý den, na ERA internetovém bankovnictví chci zadat nový trvalý příkaz. V jedné kolonce požadujete uvést termín ukončení plateb a přesto, že tento údaj není hvězdičkou označený jako nutný, bez jeho vyplnění nemohu pokračovat dál. Nápověda mi však nabízí pouze konkretní datum ukončení a já přitom nevím, jak dlouho budu žádanou službu potřebovat. Poradíte mi? Děkuji.

Dobrý den,

vyplňte datum ukončení plateb v hodně vzdálené budoucnosti a až nebudete trvalý příkaz více potřebovat, celý ho zrušte. Nebo přejděte do lepší banky, u které lze zadat trvalý příkaz i bez data expirace (málokdo ví předem, do kdy přesně bude pravidelné platby potřebovat). Doporučuji Equa bank, kde mimo lepšího zadávání trvalých plateb Vás také čeká účet zcela bez poplatků a jakýchkoliv podmínek, včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank.